Transport, przewóz towarów, usługi transportowo-logistyczne, magazynowanie.

F.U.H. BP-TRANS Piotr Oleksiński jest firmą transportowo logistyczną specjalizującą się w przewożeniu towarów na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Na rynku polskim firma funkcjonuje od 1999r.. W transporcie dedykowanym oferujemy klientom samochody o ładowności od 1 do 24 ton o różnych typach zabudowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysoce wykwalifikowanej kadrze oraz zawodowym kierowcom, służymy klientom pełną pomocą. Nasza kompleksowa obsługa Państwa potrzeb, pozwoli usprawnić produktywność, zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą bądź o kontakt z ekspertem.
Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości usług, konkurencyjne ceny oraz bezpieczeństwo. Powierzone nam towary ubezpieczone są wysoką polisą, a towary należycie zabezpieczone.

Dla stałych klientów dostosowujemy się do ich potrzeb wykonując nadwozia pod konkretne ładunki. Dodatkowo akceptujemy umieszczenie reklamy na pojazdach, co wspomaga „siłę” naszych klientów.

Logistyka - Transport:

  • Dystrybucja towarów przemysłowych na terenie kraju i UE
  • Magazynowanie towarów, sortowanie i dystrybucja
  • Zarządzanie logistyką


Dewiza firmy:
Transport niemożliwy do wykonania wykonujemy od razu
Cuda natomiast zajmują nam nieco więcej czasu